Nezaradené

ALL BLACK

V dnešnom módnom svete vládne čierna farba. Platí pravidlo, že čím viac čiernej, tým lepšie. Čierna už dávno nepatrí medzi out farby, ktoré sa obliekajú iba na pohreb. Popravde, tento trend na seba nenechal dlho čakať.  Čierna zväčša dominuje v šatníku každej ženy. Prechádzate sa po meste a aké farby zväčša dominujú? Biela, hnedá a čierna. 

Inšpirácia na zladenie saténu a koženkových prvkov.

Prvou výhodou je, že v čiernej vyzerá dobre každá žena. Či už je chudšej alebo plnšej postavy. Dámy kyprejších tvarov majú výhodu, že táto farby ich krásne zoštíhli. Je ľahko kombinovateľná s rôznymi farbami a krásne podotkne vašu osobnosť. Ženy, ktorých šatník pozostáva zväčša z čiernej farby, sa rady prezentujú ako sebavedomé a cieľavedomé. Pevne stoja za svojím názorom a rady dobývajú. Príkladom sú Francúzky, ktoré obľubujú čiernu a patria k najväčším milovníčkam života. 

Ideálna ALL BLACK kombinácia na chladnejšie dni, kde hrá hlavnú rolu predĺžená vesta.

Ako nosiť čiernu farbu?

Ak neviete, ako správne nosiť čiernu farbu, pokúsim sa vám poradiť. Hlavným pravidlom je, aby ste čiernu nosili ďalej od tváre. Ideálne sú hlbšie, ale vkusné, výstrihy, nohavice, sukne či overál. Dôležité je aj líčenie, najmä ak patríte medzi zimné typy. Ak ste, naopak, letný typ, odporúčame vám čiernu oživiť červeným rúžom. 

Najkrajšie kombinácie čiernej vznikajú pri kúskoch ako hodvábna blúzka zastrčená v čiernych či kožených nohaviciach. Ďalej odporúčame svetríkové šaty s koženkou a kotníkovými čižmami na opätku. Na zahodenie nie je ani kombinácia roztrhaných čiernych riflí s čiernym rolákom, mokasínami, šiltovkou a crossbody kabelkou. 

Koženková suknička v nesmrteľnej čiernej farbe.

My sme vám navrhli pár nápadov, ako hrdo nosiť čiernu a vyzerať v nej super. Teraz je rad na vás, tak hurá do toho!