Nezaradené

LETNÝ MUST HAVE KÚSOK

Trendom posledných rokov sú už staroznáme crop topy. Ak si však myslíte, že sú určené len pre tínedžerky s veľkosťou 34, tak ste na omyle. To už dávno neplatí a v dobe, kde sa už viac-menej nehľadí na to, akú veľkosť žena má, si crop top môže obliecť každá. Crop topy sú zaimponované už všade. Či už je to posilňovňa alebo sú určené na bežné nosenie či večernú akciu. 

Ak si stále nie si istá, či to je to pravé pre teba, presvedčíme ťa. Navrhneme ti, ako crop top zaimponovať do bežného aj menej bežného outfitu, v kombinácii napríklad so šortkami. Rozhodnutie však zostáva na tebe.

Bežnou klasikou na každodenné nosenie sú nohavice s vysokým pásom a crop topom. Ak to chceš ozvláštniť použi sako a lodičky. Garantujeme ti, že sa za tebou otočia nielen muži, ale aj ženy. 

Crop top môže byť aj elegantný. Môže sa skôr podobať košeli ako basic tričku. K tomu už len nohavice, lodičky, vhodné doplnky a môžeš vyraziť! V prípade,že nemáš dostatok odvahy na tento kúsok, neváhaj a doplň ho sakom, kimonom, prípadne košeľou.

Minulé leto začal trend tzv. dvojitých kúskov oblečenia. Zväčša ide o „šaty“ a „overály“, ktoré sú akoby strihnuté v strede. Tým pádom sa vytvorí crop top a kraťasy/sukňa. Tento módny kúsok si už obľúbili mnohé celebrity ako napríklad Kim Kardashian či Chiara Ferregni. 

Ako som už spomínala, crop top nechýba ani v kategórii ŠPORT. Spolu s legínmi tvoria naozaj zaujímavú kombináciu. Ak chcete žiariť aj vo fitku, určite si takýto set zaobstarajte.

Tak čo? Presvedčili sme vás aspoň trošičku?