Nezaradené

LETO V PLNOM PRÚDE!

Sukna-cierna-riflova

Sukne a šaty sú neoddeliteľnou súčasťou najteplejších letných mesiacov. Ľahké, pohodlné a skvelo vyzerajúce. Napadne vás ešte niečo iné? Skrátka, ženy ich milujú. O tom niet pochýb a je jedno, či sú dlhé, krátke, obtiahnuté či voľné. Šaty a sukne sú to, v čom sa cítime pohodlne a čo rozhodne nesmie chýbať v našom šatníku. 

Ako každý rok, tak aj tento sú obľúbené určité typy šiat a sukní. Oboznámime vás s tými, ktoré sú momentálne najviac šik, a ktoré by ste si rozhodne mali zaobstarať. 

Sukne

Momentálne sa veľkej obľube tešia tzv. semišové sukne. S košeľou pôsobia veľmi elegantne a vhodné doplnky ako hodinky či správne náušnice tento dojem len podčiarknú.

Minulý rok sa opäť vrátili do módy zvieracie vzory. To nie je výnimkou ani pri sukniach. Krásne oživia váš outfit, stačí vám len obyčajné biele tričko a tenisky na nohy. Sukňa sa už o všetko postará. 

A čo hovoríte na koženkovú sukňu? My sme rozhodne za! Krásne vám vytvaruje postavu a pritom vyzerá luxusne. Nad týmto kúskom musíte určite porozmýšľať.  

Šaty 

Úpletové šaty sú stále jednotkou na trhu. Krásne obopnú postavu, sú vhodné pre všetky typy ženskej postavy. Hoci sú skôr vhodné na chladnejšie mesiace, no skvelo vám padnú aj cez letné večery. 

Ak sa chcete cítiť pohodlne, no pritom elegantne a trošku sexy, určite siahnite po košeľových šatách. Tie sa tešia veľkej popularite nielen u mladých, ale aj u starších ročníkov. 

Ak chcete šaty, ktoré vyzerajú jednoducho, no pritom majú svoje nezvyčajné čaro, siahnite po šatách s krátkym rukávom a jemnými volánikmi. Sú voľnejšie, krásne zakryjú aj kilá navyše. 

Tak ktoré budu tento rok tvoje obľúbené ? Stavíš na klasiku, alebo siahneš po extravagantných kúskoch. Dúfame, že sme ťa aspoň trošku inšpirovali a sukne, či šaty sa stanú tvojím obľúbeným letným kúskom.

Foto zdroj: pinterest, @domi_stasova