Nezaradené

MILUJEME KOŠEĽOVÉ ŠATY

Nadčasové kúsky, medzi ktoré patria aj košeľové šaty nesmú chýbať u žiadnej ženy. Košeľové šaty sú
vhodné nielen na bežné nosenie, ale aj na rôzne oslavy či pracovný pohovor. Využijete ich naozaj
všade a preto sa tešia veľkej obľube. Obľúbili si ich na módnych prehliadkach a bežne ich nosia
najväčšie svetové celebrity.

Aké sú možnosti košeľových šiat?

Garantujeme Vám, že kúpu košeľových šiat nikdy neoľutujete. Zabudnite na bežné, modré košeľové šaty. Na trhu je oveľa viac variantov, módni návrhári sa skutočne vyhrali, strihov je mnoho a farebných kombinácií ešte viac. Čo sa týka kombinovania šiat s topánkami, lodičkami či teniskami, neurobíte krok vedľa. Pasujú k nim takmer všetky druhy topánok.  Ak idete na rodinnú oslavu, kľudne zvoľte sandále, ak na firemný večierok, tak potom lodičky, a ak na kávu s kamoškami, tak bez obáv tenisky. 

Pár tipov pre vás…

Aby ste si to vedeli živo predstaviť, máme pre vás pár tipov ako košeľové šaty správne nosiť. 

Na párty odporúčame sexy červené šaty, ktoré zvýraznia vašu osobnosť. Sú veľmi pohodlné a pritom ľahké, budete sa cítiť naozaj uvoľnene. K tomu odporúčame lodičky alebo, momentálne veľmi obľúbené, espadrilky.

Do práce vám odporúčame kárované, čiernobiele košeľové šaty, s ktorými nič nepokazíte, práve naopak. Podobne ako pri predchádzajúcich aj teraz platí, že sú veľmi pohodlné a pritom vyzerajú elegantne. 

Na bežné nosenie, na kávičku do mesta, odporúčame košeľové šaty s potlačou. Sú veľmi rafinované a pritom hravé. Myslíme si, že si ich skutočne zamilujete.