O Pejml's

Ahojte,
sme 3 sestry, ktoré ani netušili kam ich zavedie záľuba, ktorá ich spojila.
Každá z nás je iná, jedinečná, ako v pohľade na módu, tak aj v osobnom živote a vďaka tomu nám to spolu dokonale funguje.
Všetko to začalo vetou : ,,Simi, ty vyzeráš dobre aj vo vreci!
Nebolo treba dva krát hovoriť a začali sme konať.
Prvé kroky viedli k sociálnym sieťam, kde sa tisícky žien pridali medzi naše spokojné zákazníčky, s ktorými máme priateľský vzťah a každým dňom sa rozrastáme.
Naším hnacím motorom je spokojnosť a pozitívna spätná väzba, ktorá nás nabíja energiou a poháňa vpred. Preto sme sa rozhodli posunúť našu záľubu a vytvoriť E-Shop, v ktorom bude dámska móda prehľadnejšia a ešte dostupnejšia.
Našou motiváciou ste Vy, ženy, v ktorých chceme prebudiť pocit, že vďaka móde sa možete cítiť štýlovo a každý deň v sebe prejaviť jedinečnosť a kreativitu.

A toto sme my:

Sima (srdce) – 24 ročná, hoci najmladšia, ale s najväčším srdcom a neutíchajucou vášňou pre tanec. Chce ľuďom pomáhať a práve jej malý syn ju učí prežívať život s bezprostrednou radosťou, ktorú následne rozdáva ďalej. Voľné chvíle trávi najradšej v prírode na dlhej prechádzke a taktiež zbožňuje výzvy, do ktorých sa vie pustiť s veľkým nadšením.
Ale do kina ju nevolajte, rozplače ju aj komédia.
Instagram: @simapejmlova
Jarka (rozum) – 31 ročná cieľavedomá žena, ktorá si ide tvrdo za svojím snom a verí na zázraky. Má rada všeobecný prehľad, preto sa neustále vzdeláva a učí nové veci.
Miluje cestovanie a nové výzvy. Nepozná slovo ,,nedá sa,, a baterky vie dobiť pri meditácií, športe alebo zaujímavej motivačnej knihe.Našla záľubu v makeupe a keby bolo nakupovanie olympíjským športom, je favorit na zlatú medailu.
Instagram: @cyprichovajarka
Nika (energia) – 25 ročná premotivovaná baba, ochotná vstávať o piatej ráno, aby pred prácou stihla fitko a následne svojou turbo energiou naháňa a terorizuje všetkých okolo. Jedným z jej snov je navrhnúť vlastnú kolekciu oblečenia a založiť charitatívny detský tábor. Má rada tradičnú slovenskú kuchyňu a relax pri dobrej kávičke.
Instagram: @nikola_pejml
Tam, kde sa spojí srdce, dobrý plán a všetko je poháňané tou správnou energiou, sa z práce stane splnený sen.
Žiaden príbeh úspešnej ženy sa predsa nezačal vetou : ,,Sedela som doma na zadku a čakala na zázrak!”
midi saty