Nezaradené

PEJML’S COLLECTION

uvodna fotka pejmls

Príbeh troch sestier, ktoré spojila jedna vášeň pre módu je Vám už pravdepodobne mnohým známi. Dnes tu ale nie sme preto, aby sme predstavili tento príbeh, ale otočili list a začali písať novú kapitolu tejto cesty. 

A teda, ako sme sa od predaja a dovážania kúskov zo zahraničia, dostali až sem. K šitiu a vytváraniu kolekcií vyrábaných na Slovensku? 

V čase kedy útočila pandémia, podniky a kamenné predajne museli zatvárať svoje prevádzky, sme sa my rozhodli zhodnotiť voľnejšie chvíle a pustiť sa do nového, krásneho projektu, v ktorom chceme predovšetkým prejsť z fast fashion na kvalitnú, udržateľnú módu dostupnú pre každého. Ďalším dôvodom bol nedostatok konfekčných veľkostí na trhu, nakoľko väčšina kúskov bola vyrábaná ako univerzálna. A samozrejme, v neposlednom rade to bola neutíchajúca túžba tvoriť niečo vlastné a jedinečné.

ŠATY PEJML'S COLLECTION
ŠATY BROADWAY

Ktorý kúsok sme navrhli a vytvorili ako prvý?

Zatiaľ môžme povedať, že ten, ktorý je momentálne aj najúspešnejší. A tým je tepláková súprava, teda spojenie dvoch modelov, teplákov ,,BROOKLYN” a mikiny ,,QUEENS”. Zožala úspech medzi ženami, ale rovnako si ju obľúbili aj muži, nakoľko bola vytváraná ako UNISEX. 

Ako je možné, že šijeme a vytvárame modely, keď ani jedna z nás nemá na to krajčírske, či odevné vzdelanie?

Je to veľmi jednoduché, v našom svete nič nie je nemožné. My máme v hlavách veľké sny a vízie a žienky, ktoré nám ich pomáhajú realizovať, majú v rukách zručnosti. Všetky naše kolekcie sú vytvárané v malých, lokálnych dielňach na Slovensku a aj našimi rukami prechádza každý jeden kus. Postupom času sme sa veľa naučili o materiáloch, spracovaniach, strihoch a výrobe. Každý deň sa snažime byť o trošku lepšie a aj to nás posúva vpred. 

MINERAL PEJMLS COLLECTION
MINERAL SÚPRAVA PEJMLS COLLECTION

A na otázku, kde sa vidíme o pár rokov, odpovieme veľmi jednoducho. 

Naše ciele sú veľmi veľké, chceme v pravidelných intervaloch prinášať nálož nových, trendy kúskov, ktoré budú našim srdciam blízke a vďaka tomu vytvoriť veľkú PEJML’ S rodinu nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí. 

Čo symbolizujú tri čiarky v Našom logu? 

Sú to tri piliere, ktoré sú symbolom troch sestier, alebo aj spojenia srdca, rozumu a energie. Pretože tam, kde sa spojí srdce, dobrý plán a všetko je poháňané tou správnou energiou, vytvárame pre Vás s láskou všetky kúsky Našich kolekcií.