Nezaradené

VALENTÍNSKY LOCKDOWN

Valentín, sviatok všetkých zamilovaných. Pre mnohých klišé, pre večných romantikov vytúžený sviatok. Aj keď mnohé z nás tento „americký trend“ neuznávajú, koľké poteší s láskou darovaný kvietok? Ruku na srdce, samozrejme, že každú! 

Aktuálna situácia nielen doma, ale aj vo svete, nám poriadne skomplikovala valentínske plány. Na romantickú večeru, wellness či romantiku v kine môžeme zabudnúť. Ako osláviť valentín doma a nikdy na tento netypický rok nezabudnúť? 

Objednajte kvety 

Aj keď sú kvetinárstva zatvorené, svojej polovičke môžete kvety objednať. Na internete nájdete širokú ponuku kvetín, ktoré doručí kuriér spolu s venovaním. Vaša milovaná to nebude čakať a na jej tvári vyčaríte úsmev už hneď z rána.

Spoločný domáci wellness

Napustite si vaňu, pridajte penu do kúpeľa. Zapáľte pár čajových sviečok, stlmte svetlo a voilá, domáci relax ako stvorený. Večerný pokec vo dvojici s vínkom v ruke nie je nikdy zlou voľbou. Vašu polovičku môžete jemne pomasírovať, k dotvorenie atmosféry si pustite relaxačnú hudbu a už si len vychutnávajte večer v skvelej spoločnosti. 

Romantická klasika na Netflixe 

Obľubujete skôr filmy či seriály? V tomto prípade je to úplne jedno. Klasickú klišé romantickú komédiu či srdcervúcu tragédiu zvládnete pozrieť v jeden večer. Vyberajte spoločne, aby nedošlo k nezhodám a nepokazili ste si celý večer. Odporúčame nachystať menší pokrm a fľašu dobrého vína. 

Malý darček neuškodí 

Aj keď je väčšina obchodov zatvorená, tak e-shopy fungujú na plné obrátky. Ak vaša partnerka obľubuje šperky, kúpte jej napríklad náušnice. Ak zbožňujete šport a chodievate spoločne dokonca aj cvičiť, vyberte výživové doplnky či proteínové tyčinky namiesto sladkostí. Ak pokladáte svoju milovanú za módneho guru, siahnite po novom kabátiku, čižmách alebo blúzke, ktorú už dlhšie obkukuje. Možností je mnoho, stačí len pozorne počúvať. 

Prajeme Vám veľa šťastia a krásny sviatok zamilovaných! 

Zdroj: Pinterest