Nezaradené

VYSKLADAJ SI SVOJ VIANOČNÝ LOOK Z BASIC KÚSKOV!

vinaocny-look

Štedrý večer už nepatrí iba pokrvnej rodine, ale aj rodine, ktorú si vyberáme. Stretnutie s priateľmi po štedrovečernej večeri je čoraz častejšie. Ak patríte medzi ľudí, ktorí sa zaujímajú o módu a chcete vyzerať pekne za každých okolností a aj z basic kúskov vyčarovať vianočný outfit, vyskúšajte pár trikov. 

Základom, alfou a omegou, je mať dostatok kúskov v čiernej, červenej a bielej farbe. Tieto kúsky využijete počas celého roka, no na Vianoce obzvlášť. 

Úpletové šaty to istia 

Ak vám nič nenapadá, tak úpletovými šatami neurobíte krok vedľa. Nezabúdajte však na správny strih. Ak ste nafúknutá, obtiahnuté šaty nebudú pre vás tou najlepšou voľbou. Budete sa cítiť nepohodlne a aj opticky to nebude vyzerať najlepšie. Siahnite po červenej či zlatej farbe. Vyberte správne doplnky, čižmičky na opätku a hotovo, váš vianočný outfit je hotový. 

Úpletové šaty

Overal ako alternatíva 

V poslednom čase patria nielen šaty, ale aj overaly medzi najvyhľadávanejšie kúsky . Sú pohodlné, vyzerajú fantasticky a vytvárajú krásnu postavu. Čierny overal, červené lodičky a zlaté šperky sú úspechom k tomu, aby ste zažiarili. 

Sukňa a sveter 

Nie ste zástancom gýčových svetrov? Čo tak ich zladiť so sukňou či koženými šortkami? Pohodlné a vkusné zároveň. Ak neobľubujete červené svetre so sobmi, siahnite po jednoduchom roláčiku a skombinujte áčkovú sukňu či kožené šortky so svetrom s perlovou aplikáciou. K tomu už len decentné náušnice a čižmy vhodné v outfitu.  

Legíny a predlžená blúzka 

Ak sa chcete cítiť pohodlne za každých okolností, zvoľte to najpohodlnejšie oblečenie – legíny. Ako ich však ozvláštniť ? Máme riešenie. Skúste dlhšiu blúzku alebo svetrík, ktoré vám zakryjú aspoň čas zadku a vy tak nebudete vyzerať nevkusne. 

Nech už zvolíte akúkoľvek alternatívu, prvoradé je cítíť sa dobre v kruhu najbližších. A zažiť tie najkrajšie Vianoce, ktoré Vám s láskou prajú sestry Pejml’s.

Zdroj: pinterest